KONST / Litografier / Färglitografi 16274040
nr 1627 4040
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 245/350, daterad 2001, klippor. Färglitografi. Bladets mått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:08:42
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz