KONST / Litografier / Färglitografi 16274040

nr 1627 4040

Stanislaw Zoladz

(f. 1952), Sverige

Signerad, numrerad 245/350, daterad 2001, klippor. Färglitografi. Bladets mått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x77 cm

Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 juni 2024
kl 19:08:42

Stanislaw Zoladz

Läs mer om Stanislaw Zoladz